Kenguros.lt tinklaraštis

Gerieji ir blogieji riebalai: ką apie juos reikia žinoti? 2019 03 24

Vis dar vyrauja nuomonė, kad nusprendus maitintis sveikiau, pirmiausia iš savo raciono teks išbraukti riebalus. Tačiau galiausiai tai tampa viena iš priežasčių, kodėl taip ir nepavyksta pasiekti trokštamų rezultatų – viskas tik dėl to, jog iš tiesų riebalai yra būtini mūsų organizmui, tereikia žinoti, kaip juos atsirinkti.

Skaityti daugiau
Kalorijų skaičiavimas: kodėl verta tai daryti? 2019 02 18

Nors kalorijų skaičiavimas vertinamas gana kontraversiškai, kiekvienas, bet šiek tiek domėjęsis sveika ir subalansuota mityba, galėtų patvirtinti, jog tai turi nemažai naudos.

Skaityti daugiau
Sveiko maisto valgiaraštis: ko pirmiausia teks atsisakyti? 2019 02 11

Nusprendus valgyti sveikiau, teks susipažinti su daugybe naujų taisyklių ir mitybos subtilybių – jei iki šiol savęs neribojote, tikėtina, kad turėsite gerokai pakoreguoti savo valgiaraštį.

Skaityti daugiau
Sveikos mitybos naudos 2019 02 04

Daugelis iš mūsų pasvajoja apie tai, kaip netrukus pradės maitintis sveikai, tačiau neretai tokios kalbos ir lieka kalbomis.

Skaityti daugiau
Kodėl verta planuoti savo mitybą? 2019 01 30

Nors mitybos planas dažniausiai siejamas su svorio metimu ir kūno linijų dailinimu, patiekalų planavimas iš tiesų turi kur kas daugiau privalumų, kurie patiks kiekvienam, vertinančiam efektyvumą ir organizuotumą. Jei iki šiol apie tai nepagalvojote, siūlome iš arčiau susipažinti su mitybos plano naudomis.

Skaityti daugiau
Svarbiausios sveikos gyvensenos taisyklės 2019 01 14

Sveika gyvensena daugeliui asocijuojasi tik su teisinga mityba, tačiau iš tiesų ši sąvoka apima kur kas daugiau sričių. Jei nusprendėte, kad atėjo metas pokyčiams ir norite pradėti gyventi sveikiau, visų pirma turėtumėte susipažinti su keliais esminiais patarimais ─ vadovaudamiesi jais, lengviau pradėsite eiti naujuoju keliu.

Skaityti daugiau
Sveika mityba: ką privalu žinoti pradedantiesiems? 2019 01 07

Sveika mityba yra bene labiausiai mitais apipinta tema, todėl nusprendus šiek tiek pakoreguoti savo maitinimosi įpročius, tenka susidurti su skirtingos informacijos gausa. Tam, kad tarp jos nepasimestumėte, išskyrėme pagrindinius principus ─ jei vadovausitės jais, pažintis su teisinga mityba bus kur kas sklandesnė.

Skaityti daugiau
Patarimai nutarusiems sportuoti 2019 01 04

Apie aktyvų gyvenimą ir sportą pasvajoja daugelis iš mūsų, tačiau neretai tokie norai taip ir lieka naujųjų metų pažadais, kuriuos ir vėl nukeliame dar vieneriems metams. Tam, kad šis bandymas sportuoti pagaliau būtų sėkmingas, svarbu žinoti kelis esminius dalykus, kuriuos aptarsime šiame straipsnyje. Nuo ko reikėtų pradėti pasiryžusiems sportuoti?

Skaityti daugiau

Nedvejok, prisijunk prie mūsų ir išbandyk!

Registracija į treniruotes