Kangoo Jumps mokymai

Tapk profesionaliu instruktoriumi savo mieste

Kangoo Jumps mokymų privalumai

 
Visada gausite
naujausią muziką
 
Visada gausite
naujausias choreografijas
 
Padėsime pasikeisti
Kangoo Jumps batų dalis
 
Garantuojame
100% atsiperkamumą
 
Reklama mūsų svetainėje,
socialiniuose tinkluose
 
Renginių organizavimas kartu
su Kenguros.lt Komanda
 
Kelionės po pasaulį kartu
su Kenguros.lt komanda
 
Pavargai? Dingo motyvacija?
Skambink mums visą parą

Mūsų mokymus baigusių instruktorių atsiliepimai

Kiekvieno žmogaus, pirmą kartą apsiavusio Kangoo Jumps batus, veide nušvinta šypsena… buvusios nejaukios įtampos ir aikčiojimų pasekoje pasigirsta skardus juokas. Tai nepakartojama!!!!!! Kangoo Jumps – tai nuostabi fitneso forma, suteikianti pliūpsnį teigiamų emocijų kiekvienam. Labai džiaugiuosi tapusi Kangoo Jumps instruktore ir pradėjusi vesti treniruotes savo gimtajame mieste – Šiauliuose. Visai neseniai, interneto platybėse perskaičiau profesionalaus JAV krepšininko citatą: „Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda“. Šiai dienai galiu didžiuotis subūrusi nuostabią merginų komandą ir būdama jos dalimi. Džiaugiuosi atradusi save ir galiu drąsiai teigti, kad Kangoo Jumps, tai nėra hobi, tai mano gyvenimo būdas. Didžiulis ačiū ADOMUI LATAKUI už naujo kelio pradžią, visokeriopą pagalbą, geranoriškumą, draugišką bendravimą ir bendradarbiavimą…

Vita Lenkauskaitė iš Šiaulių

Esu labai dėkingas Adomui už įtraukimą į nuostabios veiklos ir begalo linksmo sporto sukurį. Pravedinėti kangoo power ir kangoo boot camp treniruotes yra ne tik labai malonu, bet pajutau ir labai didelį poveiki besikeičiančioms mano kūno funkcijoms. Vidutinis širdies dūžių skaičius per treniruotes pasidarė mažesnis, taigi galiu teikti jog mano širdis ir kraujotakos sistema buvo sustiprinta, kad ir kiek bėgčiau ar kiek treniruočių beturėčiau nei kart nepajutau diskomforto savo sanariams. Kūno apimtys taip pat pasikeitė. Taigi dar kart labai dėkoju kengūros.lt komandai už tai kad ivedė manę į sporto instruktorių kelią. Nuo Jų prasidėjo mano kaip grupinių užsiėmimų instruktoriaus kelias. Kangoo Jumps – kai tau nusibos sėdėti vietoje, junkis prie šokinėjančių ir mėgaukis gerėjančia gyvenimo kokybe. Tai pati geriausia endorfinų užkrova,po slegenčių gyvenimiškų situacijų. DIDELIS AČIŪ……

Remigijus Janeliūnas iš Šiaulių

Kangoo Jumps -unikalus sportas, kuris leidžia tobulėti,siekti gražių kūno formų.Šiuo sportu užsiiminėju Kaune , labai džiaugiuosi klientų rezultatais ir savo kaip instruktorės veikla,tai labai efektyvus sportas,didelis žmonių susidomėjimas. Sėkmės visiems sportuojantiems ir užsiimantiems šia nuostabia veikla! Kangoo Jumps!!!

Iveta Trainytė iš Kauno

Esame Panevėžiečiai, kol kas pirmieji savo mieste vedame grupunius kangoo jumps užsiėmimus. Jau antras mėnuo sėkmingai dirbame džiaugiamės atradę ypatingą užsiėmimą, kuris padeda gražiai atrodyti.

Lina ir Raimondas Olechai iš Panevėžio

Super super super! Labai džiaugiuosi galėdama Plungės miesto žmonėms pasiūlyti šias labai naudingas ir smagias treniruotes. Labai geras jausmas, kai darbas lygus malonumui.

Monika Rupeikaitė iš Plungės

Norite tapti Kangoo Jumps instruktoriumi?

Susisiekite dabar